• Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon

Sürdürülebilir kalite, BARAN AMBALAJ A.Ş.' nin en temel ilkesi olup, Gıda Güvenliği ve Hijyen kalite kriterlerine ve süreçlerine göre Kalite Kontrol Laboratuvar’ ında analiz ve test cihazları ile ürün kalitesini kontrol altında tutarak müşterilerinin memnuniyetini sağlar.

 

Ürün tasarımından sevkiyata kadar  tüm proseslerin her aşamasında BARAN AMBALAJ A.Ş. yenilikçi teknolojileri takip eder ve değişimi doğru yöneterek müşterilerinin ihtiyacına uygun esnek çözümler üretir.

BRC/IoP

ISO 22000

İşletme Kayıt Belgesi

FSC 

Baran Ambalaj grafik servisi olarak çalışmalarımızı tümüyle macintosh ortamında yapmaktayız. Bu yüzden çalışmaların macintosh ortamında kullanılacak şekilde gelmesi çıkacak aksaklıkları azaltacaktır.

 

Yaptığınız çalışmaların bize yollanmasında en çok tercih ettiğimiz yol CD ye kayıt edilmesidir.

 

CD ye kayıt aşamasında dosya isimlerinde türkçe karakterler ve imla işaretleri (+,-,*) olmaması çok önemlidir. Eğer CD macintoshta Mac Files Folder seçeneği ile kaydedilebiliyorsa sorun çıkmaz. Ama bilhassa PC de kaydoluyorsa dosya isimlerine çok dikkat etmek gerekmektedir. Uzantısı olan dosyaların (*.eps,*.tif) uzantılarının bozulmaması, dosya isimlerinin değişmemesi çok önemlidir.